Witajcie,

Kochani tym wpisem chciałam Was serdecznie przywitać na moim blogu czyli LIFESTYLOWO-naturalnie. Jeżeli czytacie ten wpis, oznacza to że jakimś cudem na mój blog trafiliście- nie wiem czy przypadkiem, czy ktoś Wam go polecił- byc może to byłam ja … hahaha. Droga jaką tu dotarliście jest mniej istotna ( choć jakbyście w komentarzu skrobnęli słówkiem skąd się o tym dowiedzieliście byłoby miło wiedzieć które kanały w świecie internetu działają najskuteczniej ) . W tym wpisie postaram się przybliżyc cel, misję , plany i zamierzenia dotyczące tego bloga jak również miejsce jakim jest LIFESTYLOWO-naturalnie. Jeśli po tym teksie stwierdzisz że się nie dogadamy, nie intersują Cię treści fotograficzne, lifestylowe, spoko, nie ma problemu- nie zmuszam do niczego.
Natomiast jeśli zauważysz że coś nas łączy i jesteś żądna /żądny wiedzy , inspiracji i chęci rozwoju i nauki ZOSTAŃ ze MNĄ koniecznie…..

Kiedy zaczynałam fotografować już dla klientów, miałam głowę pełną pytań. Każda sesja była dla mnie ogromnym wyzwaniem. Z jednej strony czułam że wiem co robię ( wydawało mi się że całkiem dobrze robię zdjęcia ) , z drugiej zaś strony stresowałam się ogromnie.

Co jeśli nie uda mi sie stworzyć żadnych ciekawych kadrów???

Co jesli nie będę potrafiła wspołpracować z ludźmi???

Co gorsza , co będzie jeśli nie będę potrafiła współpracowaćz dziećmi ????????????????????

Jak ogarnąć ciemne pomieszczenia????????????

Ustawiać rodzinkę czy nie ?????????????????

Takich pytań była masa ………………………………Popełniałam strasznie dużo mniejszych i większych błędów, które wynikały po prostu z braku doświadczenia, nie wiedzy i braku mojej pewności siebie. 🙂
Oczywiście z sesji na sesji było coraz lepiej. Uczyłam się w 100 % na własnych błędach. Z jednej strony była to świetna nauka, ale z drugiej ile ja nerwów przy tym zjadłam to tylko możesz sobie wyobrazić. W końcu ktoś płacił mi pieniądze a ja byłam za to odpowiedzialna.
Nigdy prze nigdy nie dostałam negatywnej opini odnośnie moich zdjęć i całej sesji ze strony moich klientów, jednak nie miałam przeświadczenia nigdy o swojej zajebistości i nie powodowało to moich rozterek i chęci rozwoju.

Teraz przeskoczymy dość szybko w przyszłość…. Moja firma się rozrastala, ilość zleceń była coraz większa…. wiedza którą zdobywałam na różnych płaszczyznach potęgowała w lepszym poczuciu własnej wartości………………… Przyszedł pewien moment że moja wiedza była na tyle obszerna że na różnych grupach tematycznych zaczęłam pomagać innych osobom, doradzać osobom początkującym. Robiłam to całkowicie nieświadomie. Ktoś zadał pytanie, ja myślę sobie kurde wiem co mogłaby ta osoba zrobić, odpisuję, pomogę….. Po pewnym czasie zaczęłam dostawać pytania na priv. Pytania te bardzo często pokrywały się z tymi które sama zadawałam sobie na początku swojej drogii ………… W pewnym momencie, jak siedziałam i obrabiałam kolejną sesję dla klientów wpadłam na to że może by stworzyć nowe miejsce w sieci, w którym mogłabym pomagać innym początkującym mamuśkom……., gdzie będę mogła podzielić się wiedzą i zacząć szkolić osoby które są na starcie…………….. Długo się nad tym zastanawiałam czy to ma sens. Przecież jest tyle grup dotyczących fotografii, że gdzie ja wyskoczę ze swoim lifestylem….. i nagle mnie olśniło że właśnie LIFESTYLOWO to będzie miejsce tylko na fotografie lifestylową właśnie . W Polsce ten typ fotografii nie jest jeszcze tak popularny, ale to jest właśnie MOJA MISJA.

Propagować fotografię naturalną, lifestylową która pokazuje dzieci takie jakie są, świat taki jaki jest, wszystko okraszone pięknym naturalnym światłem z nutką artystycznego przekazu. Nauczyć osoby początkujące innego spojrzenia na fotografię, zainspirować do działania w zakresie fotografii lifestylowej.

WITAJCIE w LIFESTYLOWIE……………………..

Powyżej pisałam o sesjach komerycyjnych, natomiast muszę również dopisać że jeżeli jesteście osobami które nie koniecznie chcą ze swojej pasji zrobić biznes, KONIECZNIE ZOSTAŃCIE …. to również miejsce dla Was. Jeżeli kochacie robić zdjęcia swoim dzieciaczkom, chcecie mieć zdjęcia które będą czymś więcej niż uśmiechnięta buźką waszego malucha, znajdziecie w LIFESTYLOWIE mnóstwo inspiracji, cennych porad i wskazówek które sprawią że zdjęcia waszej codzienności będą różnorodne i będą zachwycać Was i waszych bliskich.

Miejsca w internetowym światku gdzie możemy się spotkać :

BLOG- www.lifestylowonaturalnie.pl

INSTAGRAM- https://www.instagram.com/lifestylowo.naturalnie/

FACEBOOK https://www.facebook.com/lifestylowo.naturalnie

AAAAAAAAAAAA Jest jeszcze jedno MEGA WAŻNE miejsce GRUPA NA FACEBOOKU  . To miejsce które po 1 łączy WSZYSTKICH miłośników fotografii lifestylowej, po 2 miejsce gdzie można wrzucać swoje zdjęcia, poradzić się, uzyskać opinię i konstruktywną krytykę. TUTAJ przeczytacie więcej informacji o grupie co i jak i dlaczego WARTO tam być.

Jeśli czytasz to zdanie oznacza to że dotrwałaś do końca tego wpisu.. Gratuluję Ci i jednocześnie bardzo dziękuję. 🙂 Mam nadzieję że będziemy mieli okazje sie poznać, zajrzyj na grupe , czy na instagram lub w komenatrzu napisz kilka słów o sobie lub zostaw namiary na swoje miejsce w sieci , chętnie do Ciebie zajrzę.

ps. Jeśli tworzysz już zdjęcia lifestylowe czy to prywatne czy komercyjne możesz używać również mojego hasztaga #lifestylowonaturalnie. Z ogromną przyjemnością zobaczę twoje cuda i podejrzę jak się rozwijasz.

ściskam

Alicja 🙂

ps. Jesli podobał Ci się ten WPIS będzie mi bardzo miło jak podzielisz się nim ze światem.