E-book

Dzieci w Obiektywie

Masz wrażenie, że wszystkie Twoje zdjęcia są takie same?

Chcesz złapać w kadrze coś więcej niż uśmiech Twojego dziecka?

Robisz zdjęcia po omacku, bez zastanowienia ?

Chcesz nauczyć się fotografować Waszą codzienność?

Pobierz 5 pomysłów na zdjęcia z e-booka!

Dla kogo jest e-book?

E-book polecam wszystkim osobom, które fotografują dzieci w domu. Nie ma znaczenia czy jesteś całkowitym amatorem, czy jesteś mamą, tatą czy ciocią. Nie istotne jest również to czy masz willę 200-metrową, czy malutką kawalerkę. Nie musisz mieć również wypasionego sprzętu. Zapewniam Cię, że wystarczy taki aparat, jaki masz (lub nawet telefon) trochę chęci, wytrwałości i zobaczysz, że twoje zdjęcia będą coraz piękniejsze każdego dnia. Nie potrzebujesz rekwizytów, tła, dodatków. Wasza historia, którą zapiszesz w kadrach, jest na wyciągnięcie ręki.

A może zajmujesz się już fotografią zawodowo, ale wciąż brakuje
CI pomysłów, jakie zdjęcia zrobić własnym dzieciom ??? Ten e-book jest również dla CIEBIE. Fotografia dziecięca to nie tło, studio, milion rekwizytów i wymuszone uśmiechy. To naturalność, prawda, łapanie momentów.

Uczę mamy jak fotografować swoich bliskich w sposób naturalny, niewymuszony, a jednocześnie kreatywny i wywołujący uśmiech na twarzy. Wiem, że w zabieganym świecie dnia codziennie, nie zawsze jesteśmy w stanie mieć niezliczoną ilość pomysłów. Dodatkowo często wykonujemy zdjęcia w pośpiechu, bez zastanowienia.

Dlatego powstał e-book DZIECI W OBIEKTYWIE,  aby Ci w tym pomóc.

Co znajdziesz w środku?

5 bloków tematycznych, które pomogą ci ułożyć w głowie plan działania,

38 pomysłów na zdjęcia do wykonania w waszym domu od ZARAZ,

praktyczne wskazówki:

jak sprawić, aby fotografia była zabawą dla całej rodziny,

jak zachęcić dzieci do zdjęć,

na co zwracać uwagę, czego unikać
w fotografowaniu w domu,

jak kreatywnie wykorzystać to, co mamy
w zasięgu ręki,

parametry takie jak ISO, CZAS, PRZYSŁONA użyte podczas wykonywania zdjęć.

DODATKOWO !

Krótki poradnik z najważniejszymi WSKAZÓWKAMI specjalne dla Ciebie.

specjalna zniżka na moje indywidualne warsztaty on-line. Nigdzie indziej nie udostępniam tak dużej zniżki. Więcej na temat warsztatów on-line przeczytasz:

CHECKLISTA 38 pomysłów!!!

specjalna strona dla TWOICH POMYSŁÓW (bo wierzę, że masz ich sporo, tylko może część z nich nie została przez Ciebie odkryta.

Jaka jest cena e-booka?

JUŻ w SPRZEDAŻY
49 zł!!

O mnie

Nazywam się Alicja i jestem fotografem przede wszystkim z pasji.

Od 7 lat fotografuję życie moich bliskich. Tomek i Kuba to 7-letnie bliźnięta, którą są moją siłą napędową w działaniu. Często mi tę energię zabierają,  ale gdyby nie oni nie byłabym, tu gdzie jestem. 

Aparat mam zawsze pod ręką, dzięki czemu nie umkną mi żadne ważne momenty z życia naszej rodziny. Prowadzę własny projekt EVERYDAY LIFE, który jest zapisem naszych wspomnień.

Kadry, które zobaczysz w tym e-booku, są częścią tego projektu.

Od ponad 5 lat fotografią zajmuję się również zawodowo. Mój biznes głównie opiera się na rodzinnych sesjach lifestylowych wykonywanych w domach klientów i w plenerze. Wszystko w duchu naturalności. Bez pozowania, bez sztucznych teł. Fotografuję emocje, uśmiechy, relację między ludźmi, prawdę.

Jestem nauczycielem i mentorem. Od kilku lat prowadzę szkolenia stacjonarne i online dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią dziecięcą (w 99% są to mamy).

Kilka razy w roku prowadzę również warsztaty stacjonarne dla osób, które chcą rozwijać swoje biznesy fotograficzne w kierunku DOMOWEJ FOTOGRAFII LIFESTYLOWEJ

Sprawdź co mówią o mnie

Polecam z całego serca! Wczoraj ukończyłam kurs VIP i jestem bardzo zadowolona. Przed kursem byłam totalnym laikiem, nie potrafiłam ogarnąć nawet ustawień w aparacie. Teraz używam tylko trybu manualnego, oprócz tego wiem jak kadrować zdjęcia, jak pokazywać emocje i nawet poznałam podstawy lightrooma (a o połowie do wczoraj nie miałam pojęcia). Oczywiście otrzymałam też wieleeeee cennych rad, za które z całego serca dziękuje! Wykupiłam też ebooka, który skradł moje serce! Przeczytałam go w jeden wieczór, ale wracam do niego od czasu do czasu dziękuje Alicja !!!
Dorota Kaczmarek
Alicja-to przede wszystkim zawodowiec. A druga rzecz, ma talent nauczania. A nie każdy fotograf to potrafi. Miałam szczęście, bo taką konsultację dla fotografa wygrałam !! Jest to, maga ważne, żeby ktoś z branży mógł ocenić moja pracy obiektywnie i wskazać co mam do poprawy. Mam teraz plan działań. Jeszcze raz dziękuje za taką fantastyczną okazję !!
Solomiya Podkrólewicz
Serdecznie polecam konsultacje indywidualne u Alicji. Zgłosiłam się z listą konkretnych pytań zarówno technicznych, jak i tych dotyczących organizacji i przebiegu sesji. Nie zawiodłam się. Otrzymałam wiele praktycznych informacji i
Anna Gryncewicz
Ogromna dawka wiedzy, przekazana w pigułce, rzeczowo i profesjonalnie. Niesamowicie pozytywna osoba Ali działa jak najlepszy kopniak na szczęście!!!! Po warsztatach głowa pełna pomysłów, które wcielone w życie od razu po spotkaniu z Alą już zaczęły przynosić efekty!!!!!! Ogromnie polecam każdemu, kto chce, aby jego pasja przerodziła się w dochodowy biznes!!!! Alu, jeszcze raz ogromnie dziękuję!!!!!
Agnieszka Stefko-Raczyńska

Dodatkowa okazja!!

Jeśli myślisz o tym, aby zająć się fotografią lifestylową zawodowo, mam dla Ciebie coś SPECJALNEGO.

Pakiet e-booków

JUŻ w sprzedaży
149 zł

NATURALNIE, czyli rodzinna fotografia lifestylowa od kuchni  KOMPENDIUM wiedzy o sesjach lifestylowych. Jeśli chcesz zostać fotografem rodzinnym lifestylowym, ale nie wiesz, od czego zacząć, ten e-book jest dla Ciebie.

Z TEGO E-booka DOWIESZ SIĘ MIĘDZY INNYMI:

 • Jak zacząć, czyli co jest niezbędne, by zostać fotografem,
 • Jak zaprezentować się w sieci i nawiązywać relacje z klientami,
 • W jaki sposób zbudować portfolio i wyceniać swoją pracę,
 • Jak przygotować i przeprowadzić domową sesję zdjęciową,
 • Na jakie kadry i zdjęcia postawić, aby efekty były jak najlepsze,
 • Mnóstwo porad, tricków zza kulis,
 • Jak sobie radzić w trudnych momentach.

E-book Dzieci w Obiektywie

JUŻ w SPRZEDAŻY
49 zł

Dzieci w obiektywie to 38 inspiracji na zdjęcia w Waszym domu.
E-book polecam wszystkim osobom, które fotografują dzieci w domu. Dzięki temu poradnikowi nauczysz się fotografować Waszą codzienność.

CO ZAWIERA E-BOOK?

 • 5 bloków tematycznych,
 • 38 pomysłów na zdjęcia
 • praktyczne wskazówki oraz jakich błędów unikać,
 • sposoby jak zachęcić dzieci do zdjęć.
 • jak sprawić, aby fotografia była zabawą dla całej rodziny
 • na co zwracać uwagę, czego unikać w fotografowaniu w domu
 • parametry takie jak ISO, CZAS, PRZYSŁONA użyte podczas wykonywania zdjęć.

Stwórz niesamowite zdjęcia
w zaciszu domowym dzięki mojemu e-bookowi!

.

© lifestylowonaturalnie.pl