LIFESTYLOWE PEREŁKI- 1/2019

Kiedy w listopadzie 2018 zakładałam LIFESTYLOWO-naturalnie nie podjerzewam, że będzie się tak szybko rozwijało i że jest tak wiele miłośników fotografii lifestylowej .Niezmiernie mnie to cieszy, bo dokładnie taki właśnie był i jest mój cel. Zrzeszać fotografów lifestylowych i zarazić tą dziedziną fotografii jak najwięcej ludzi na tym globie.
Lifestylowo-naturalnie to nie tylko moja skromna osoba, ale to przede wszystkim WY- wszyscy, którzy tak jak ja kochacie LIFESTYLE.

Na instagramie pod hasztagiem #lifestylowonaturalnie ukrywa się wiele zdolnych fotografów więc postanowiłam te LIFESTYLOWE PEREŁKI pokazać światu. Co miesiąc tutaj na BLOGU będzie pojawiało się zestawienie kilku bądź kilkunastu zdjęć, które znajdę właśnie pod #lifestylowonaturalnie. Będą to zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

Jeśli i ty chcesz dołączyć do naszej społeczności i chcesz, aby twoje zdjęcie zostało opublikowane na blogu LIFESTYLOWA musisz wykonać jedną prostą rzecz. ZAŁOŻYĆ KONTO NA INSTA i oznaczać zdjęcia hasztagiem #lifestylowonaturalnie.