

LIFESTYLOWE PEREŁKI 2/2019
LIFESTYLOWO-naturalnie ma za zadanie zrzeszać fotografów lifestylowych i zarazić tą dziedziną fotografii jak najwięcej ludzi na tym globie.
Lifestylowo-naturalnie to nie tylko moja skromna osoba, ale to przede wszystkim WY- wszyscy, którzy tak jak ja kochacie LIFESTYLE. Na instagramie pod hasztagiem #lifestylowonaturalnie ukrywa się wiele zdolnych fotografów. Siedzą sobie grzecznie i wrzucają na swoje tablice perełki.
Postanowiłam te LIFESTYLOWE PEREŁKI pokazać światu. Co miesiąc tutaj na BLOGU będzie pojawiało się zestawienie kilku bądź kilkunastu zdjęć, które znajdę właśnie pod #lifestylowonaturalnie. Będą to zarówno całkowici amatorzy, którzy fotografują z pasji jak i profesjonaliści.
Jeśli i ty chcesz dołączyć do naszej społeczności i chcesz, aby twoje zdjęcie zostało opublikowane na blogu LIFESTYLOWA musisz wykonać jedną prostą rzecz. ZAŁOŻYĆ KONTO NA INSTA i oznaczać zdjęcia hasztagiem #lifestylowonaturalnie.
Teraz rozsiądź się wygodnie i ciesz OKO. Jeśli podoba ci się to zestawienie, lub któreś zdjęcie szczególnie przypadło CI do gustu Udostępnij i przede wszystkim SKOMENTUJ TEN POST. Zarówno mi jak i wszystkim autorom będzie bardzo miło.



