fotograf Wrocław

O mnie

Szukasz fotografa rodzinnego? Świetnie trafiłaś. Od ponad 8 lat tworzę dla swoich wspaniałych klientów wspomnienia.

Moja pozytywna energia na sesji sprawi, że szybko się zrelaksujecie i zapomnicie o aparacie. Bądźcie sobą, a całą resztę zostawcie mnie. OBDARZCIE mnie zaufaniem a stworzę dla Was magiczne fotografie, które będą z Wami do końca życia. Bez pozowania, a prawdziwe, autentyczne, pełne EMOCJI, po prostu WYJĄTKOWE.

O mnie

Moja pozytywna energia na sesji sprawi, że szybko się zrelaksujecie i zapomnicie o aparacie. Bądźcie sobą, a całą resztę zostawcie mnie.  OBDARZCIE mnie zaufaniem a stworzę dla Was magiczne fotografie, które będą z Wami do końca życia. Bez pozowania, a prawdziwe, autentyczne, pełne EMOCJI, po prostu WYJĄTKOWE

Fakty o mnie

9

lat doświadczenia

40

Godzin edycji
zdjęć tygodniowo

02

kubki kawy dziennie

Prywatnie

Widzisz tych dwóch urwisów na zdjęciu? To Tomek I Kuba - bliźniaki które od 7 lat wypełniają moje życie po brzegi.

Jest jeszcze Adam-mój życiowy partner, z którym razem ogarniamy ten cały życiowy majdan. Dzięki nim zakochałam się w fotografii. Jednocześnie od 5 lat dokumentuje nasze życie tworząc projekt, “Everyday Life”. Potem pasja, dzięki ogromniej ilości pracy przerodziła się w zawód i tak oto jestem tu, gdzie jestem.
Lubię azjatyckie jedzenie, choć nigdy tam nie byłam. Kocham Włochy, toskańskie wzgórza i kawę z mlekiem. Cieszę się, że tu jesteś. Spotkajmy się. Chętnie Cię poznam.

Prywatnie

Widzisz tych dwóch urwisów na zdjęciu? To Tomek
I Kuba - bliźniaki które od 9 lat wypełniają moje życie po brzegi. Jest jeszcze Adam-mój życiowy partner, z którym razem ogarniamy ten cały życiowy majdan.

Dzięki nim zakochałam się w fotografii, jednocześnie od 5 lat dokumentuje nasze życie, tworząc projekt Everyday Life. Potem pasja, dzięki ogromniej ilości pracy przerodziła się w zawód i tak oto jestem, gdzie jestem. Lubię azjatyckie jedzenie, choć nigdy tam nie byłam. Kocham Włochy, toskańskie wzgórza i kawę z mlekiem.
Cieszę się, że tu jesteś! Spotkajmy się, chętnie Cię poznam.

Chcesz wziąć udział w warsztatach lub sesji? Skontaktuj się ze mną!

.