Sesja noworodkowa

Nowe życie jest niesamowite. Miesiące, dni, minuty mijają niewyobrażalnie szybko. Zaproś mnie do swojego domu i zapamiętajmy, życie takim, jakie jest tu i teraz.

Nie potrzebujemy dodatków, sztucznych teł, kolorowych czapeczek.  Sztuczne pozowanie pozostawmy modelkom na wybiegach. Liczycie się Wy, Wasza miłość i to, co jest dla Was najważniejsze- nowy członek rodziny. Pozwólcie opowiedzieć waszą historię zdjęciami, tak wspaniałymi jakimi wy jesteście. Przyjadę do Was do domu, i w spokojnej atmosferze bez pośpiechu, uwiecznimy na zdjęciach pierwsze dni z życia malucha.
Nie będziemy się śpieszyć. Będzie czas na karmienie, przytulanie, przewijanie. Mam dwójkę dzieci, więc doskonale pamiętam pierwsze chwile w domu. Miałam podwójne szczęście więc możesz liczyć na moje wsparcie i dobre słowo.

kurs online, kurs fotogrtaficzny

Sesja noworodkowa

Nowe życie jest niesamowite. Miesiące, dni, minuty mijają niewyobrażalnie szybko. Zaproś mnie do swojego domu i zapamiętajmy, życie takim jakie jest tu i teraz.

Nie potrzebujemy dodatków, sztucznych teł, kolorowych czapeczek.  Sztuczne pozowanie pozostawmy modelkom na wybiegach. Liczycie się Wy, Wasza miłość i to, co jest dla Was najważniejsze- nowy członek rodziny. Pozwólcie opowiedzieć waszą historię zdjęciami, tak wspaniałymi jakimi wy jesteście. Przyjadę do Was do domu, i w spokojnej atmosferze bez pośpiechu, uwiecznimy na zdjęciach pierwsze dni z życia malucha. Nie będziemy się śpieszyć. Będzie czas na karmienie, przytulanie, przewijanie. Mam dwójkę dzieci, więc doskonale pamiętam pierwsze chwile w domu. Miałam podwójne szczęście więc możesz liczyć na moje wsparcie i dobre słowo.

Pakiety

Pakiet 550 PLN*

10 najpiękniejszych ujęć w wysokiej rozdzielczości

wydruk powyższych ujęć w rozmiarze 15 × 23 cm

ręcznie robione pudełeczko

osobista galeria on-line do pokazania zdjęć rodzinie i przyjaciołom

Pakiet 700 PLN*

20 najpiękniejszych ujęć w wysokiej rozdzielczości

wydruk powyższych ujęć w rozmiarze 15×23 cm

ręcznie robione pudełeczko

osobista galeria on-line do pokazania zdjęć rodzinie i przyjaciołom

*Cena zawiera:
Dojazd na terenie Wrocławia. Moja wiedza i doświadczenie. Konsultacja przed sesją (ustalamy miejsce, oraz doradzam, w co się ubrać). Indywidualne podejście. Profesjonalna obróbka zgodna z moim naturalnym stylem. Najwyżej jakości wydruki.

Chcesz umówić się na sesję? Skontaktuj się ze mną!