Ustalenia organizacyjne

USTALENIA ORGANIZACYJNE.

Bardzo zależy mi na tym, aby współpracować z osobami, które mają podobne wyczucie stylu, i uwielbiają na zdjęciach naturalność, autentyczność  a przy tym nie lubią pozować. 

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby sesja była luźnym spotkaniem, niczym z dobrym znajomym. Jednak abyśmy na spokojnie mogli rozmawiać, bawić się fotografią i jednocześnie tworzyć waszą opowieść przeczytajcie proszę PRZED SESJĄ regulamin.

 1. Zanim udacie się do mnie na sesję, bardzo dokładnie zapoznajcie się z moim portfolio. Jest to niezwykle istotne, abyście wybrali fotografa, który fotografuje w stylu który Was zachwyca. Jeśli marzycie o sesji w studio, u mnie tego nie znajdziecie. Mogę Wam wtedy polecić innego fotografa. 
 2. Zdjęcia które ode mnie otrzymujecie,( tylko te wybrane w pakiecie ) poddaje mojej AUTORSKIEJ PROFESJONALNEJ OBRÓBCE. 
 3. Nie ma możliwości otrzymania zdjęć bez obróbki. 
 4. Wybierając mnie jako fotografa obdarzacie mnie ZAUFANIEM. Zgadzacie się na mój styl fotografowania. Nie ma możliwości zmiany kolorów, kadrowania, zmiany na ujęcia czarno białe czy kolorowe. 
 5. Na sesjach domowych używam tylko i wyłącznie światła naturalnego 

PRZED SESJĄ

 1. Aby zarezerwować termin sesji należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wys. 100 zł. 

Nr konta Alicja Kozdraś 60 1870 1045 2078 1068 9995 0001

W temacie wpisz: Imię i Nazwisko i rodzaj sesji 

Tylko wpłata zadatku gwarantuje rezerwację terminu. 

 1. Sesję możemy przełożyć z dwóch powodów: zła pogoda, choroba wasza lub dziecka. Jeśli jednak ,, coś Wam wypadnie’’ lub po prostu zapomnicie, zadatek przepada. 

 Zadatek chroni również Was, Macie 100 % gwarancję, że nie oddam Waszego terminu komuś innego. Reszta płatności za wybrany pakiet w dni sesji. 

 1. Po wpłacie zadatku rozmawiamy na temat tego gdzie odbędzie się sesja, jakie są Wasze oczekiwania. Rozmawiamy o tym jak się macie przygotować, jak przygotować dzieciaczki, tak aby sesja była przyjemnością. Z przyjemnością dowiem się czegoś o Was, abyśmy mogli się lepiej poznać.  
 2. Doradzam w jaki sposób się ubrać, wysyłacie mi zdjęcia, abyśmy mogli dobrać kolory, w taki sposób, aby nic się ze sobą nie gryzło.

SESJA

 1. Na sesję zalecam przyjechać kilka minut przed czasem. Trzeba wziąć pod uwagę brak miejsc parkingowych, konieczność dojścia na umówione miejsce sesji.  Każde spóźnienie skutkuje skróceniem czasu sesji, bądź jej całkowitym odwołaniem, bez możliwości zwrotu kosztów. Szanujmy swój czas kochani. Jeśli wiecie, że się spóźnicie dajcie mi znać najszybciej jak to możliwe. 
 2. Jeśli to ja dojeżdżam do Was na sesję domową, zawsze jestem  ok. 5 minut przed umówionym czasem naszego spotkania 
 3. Jeśli umawiamy się w plener, ograniczcie proszę ilość akcesoriów ( szczególnie dla dzieci). Woda, coś na zagrychę w zupełności wystarczą. Nie potrzebujemy całej torby zabawek, czy 3 rodzaje kocyków.
 4. Moje sesje  mają charakter bardzo naturalny. Zabawa, spontan, dużo miłości. I najważniejsze musicie być sobą. Wtedy sesja na pewno będzie udana. Ale nie martwcie się jeśli nie będziecie wiedzieli co robić. Pokieruję Was i podpowiem, wszystko w jak najbardziej naturalny i niekrępujący sposób.

PO SESJI 

 1. Do maksymalnie dwóch tygodniu po sesji otrzymujecie na adres mailowy link do prywatnej galerii on-line, gdzie dokonujecie wyboru, które zdjęcia wg pakietu chcecie otrzymać. 
 2. Każde zdjęcie poza pakietem to koszt 45 zł od sztuki (wersja elektroniczna+wydruk)
 3. Jeśli dobierzecie zdjęcia poza pakietem muszą one zostać opłacone zaraz po dokonaniu wyboru.. 
 4. Nie obrabiam zdjęć które nie zostały opłacone. 

 1. Zdjęcia do wyboru są poddane lekkiej obróbce kolorystycznej i należy je wybrać max. do 30 dni roboczych  od daty otrzymania galerii. Po tym czasie galeria jest zamykana i to ja wybieram ujęcia dla Was.
 2. Po opłaceniu i dokonaniu przez Was ostatecznego wyboru zaczynam pracę na finalną obróbką Waszych zdjęć. Dopieszczam je kolorystycznie, doostrzam, aby były jak najlepszej jakości. 
 3.  Gotowe ujęcia, wydruki, albumy, obrazy na płótnie  są gotowe do odbioru po 15 dniach roboczych.  Wszystkie muszę zostać opłacone. 
 4. Jest możliwość wysyłki. Opłatę uiszcza klient wg. cennika Poczty Polskiej lub kuriera.