Ustalenia organizacyjne

USTALENIA ORGANIZACYJNE.

Bardzo zależy mi na tym, aby współpracować z osobami, które mają podobne wyczucie stylu, i uwielbiają na zdjęciach naturalność, autentyczność  a przy tym nie lubią pozować. 

Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby sesja była luźnym spotkaniem, niczym z dobrym znajomym. Jednak abyśmy na spokojnie mogli rozmawiać, bawić się fotografią i jednocześnie tworzyć waszą opowieść przeczytajcie proszę PRZED SESJĄ regulamin.

 1. Zanim udacie się do mnie na sesję, bardzo dokładnie zapoznajcie się z moim portfolio. Jest to niezwykle istotne, abyście wybrali fotografa, który fotografuje w stylu, który Was zachwyca. Jeśli marzycie o sesji w studio, u mnie tego nie znajdziecie. Mogę Wam wtedy polecić innego fotografa. 
 2. Zdjęcia, które ode mnie otrzymujecie,(tylko te wybrane w pakiecie ) poddaje mojej AUTORSKIEJ PROFESJONALNEJ OBRÓBCE. 
 3. Nie ma możliwości otrzymania zdjęć bez obróbki. 
 4. Wybierając mnie jako fotografa, obdarzacie mnie ZAUFANIEM. Zgadzacie się na mój styl fotografowania. Nie ma możliwości zmiany kolorów, kadrowania, zmiany na ujęcia czarno białe czy kolorowe. 
 5. Na sesjach domowych używam tylko i wyłącznie światła naturalnego 

PRZED SESJĄ

 1. Aby zarezerwować termin sesji, należy wpłacić bezzwrotny zadatek w wys. 200 zł. 

Nr konta Alicja Kozdraś 60 1870 1045 2078 1068 9995 0001

W temacie wpisz: Imię i Nazwisko i rodzaj sesji 

RESZTA PŁATNOŚCI ZA wybrany  PAKIET MAKSYMALNIE W DNIU SESJI !

Tylko wpłata zadatku gwarantuje rezerwację terminu. 

 1. Sesję możemy przełożyć z dwóch powodów: zła pogoda i choroba. Jeśli jednak „coś Wam wypadnie” lub po prostu zapomnicie, zadatek przepada. 

 Zadatek chroni również Was, Macie 100 % gwarancję, że nie oddam Waszego terminu komuś innego. Reszta płatności za wybrany pakiet w dni sesji. 

 1. Po wpłacie zadatku rozmawiamy na temat tego gdzie odbędzie się sesja, jakie są Wasze oczekiwania. Rozmawiamy o tym jak się macie przygotować,  Z przyjemnością dowiem się czegoś o Was, abyśmy mogli się lepiej poznać.  
 2. Doradzam, w jaki sposób się ubrać, wysyłacie mi zdjęcia, abyśmy mogli dobrać kolory, w taki sposób, aby nic się ze sobą nie gryzło.

SESJA

 1. Na sesję plenerową  zalecam przyjechać kilka minut przed czasem. Trzeba wziąć pod uwagę brak miejsc parkingowych, konieczność dojścia na umówione miejsce sesji. 
 2. Każde spóźnienie skutkuje skróceniem czasu sesji, bądź jej całkowitym odwołaniem, bez możliwości zwrotu kosztów. Szanujmy swój czas kochani. Jeśli wiecie, że się spóźnicie, dajcie mi znać najszybciej jak to możliwe. 
 3. Jeśli to ja dojeżdżam do Was na sesję , zawsze jestem  ok. 5 minut przed umówionym czasem naszego spotkania. 
 4. Jeśli umawiamy się w plener, ograniczcie proszę ilość akcesoriów (szczególnie dla dzieci). Woda, coś na zagrychę w zupełności wystarczą. Nie potrzebujemy całej torby zabawek, czy 3 rodzaje kocyków.
 5. Moje sesje  mają charakter bardzo naturalny. Zabawa, spontan, dużo miłości. I najważniejsze musicie być sobą. Wtedy sesja na pewno będzie udana. Ale nie martwcie się jeśli nie będziecie wiedzieli, co robić. Pokieruję Was i podpowiem, wszystko w jak najbardziej naturalny i niekrępujący sposób.
 6. Na sesję wizerunkową bądźcie przygotowani na czas, wszelkie makijaże, fryzury umawiamy PRZED SESJĄ !

PO SESJI 

 1. Do maksymalnie 7 dni  po sesji otrzymujecie na adres mailowy link do prywatnej galerii on-line, gdzie dokonujecie wyboru, które zdjęcia wg pakietu chcecie otrzymać. 
 2. Każde zdjęcie poza pakietem to koszt 45 zł od sztuki 
 3. Jeśli dobierzecie zdjęcia poza pakietem, muszą one zostać opłacone zaraz po dokonaniu wyboru. 
 4. Nie obrabiam zdjęć, które nie zostały opłacone. 

 1. Zdjęcia do wyboru są poddane lekkiej obróbce kolorystycznej i należy je wybrać max. do 30 dni roboczych  od daty otrzymania galerii. Po tym czasie galeria jest zamykana i to ja wybieram ujęcia dla Was.
 2. Po opłaceniu i dokonaniu przez Was ostatecznego wyboru zaczynam pracę na finalną obróbką Waszych zdjęć. Dopieszczam je kolorystycznie, doostrzam, aby były jak najlepszej jakości. 
 3.  Gotowe ujęcia wysyłam na @ przez wetransfer, wydruki, albumy, obrazy na płótnie  są gotowe do odbioru po 15 dniach roboczych.  Wszystkie muszę zostać opłacone. 
 4. Jest możliwość wysyłki produktów fizycznych za pomocą paczkomatu KOSZT ok.  20 zł2